Перейти до основного вмісту

ЯКИХ БОГ ОЧІКУЄ ЛЮДЕЙ?


ЯКИХ БОГ ОЧІКУЄ ЛЮДЕЙ?

Особливо в ці дні, коли все більше і більше зростає безбожжя, люди стають дуже егоїстичні, кориcтолюбиві, злі… в свої мудрості та толорентності, людство приймає і захищає ті явища, які є неприродними та антилюдяними (я маю на увазі: гомосексуаліхм, гендерну політику, ювенальну юстицію…)
Такі часи вже були, можливо не з таким розмахом безбожжя, як тепер, але були. Це час перед потопом та часи Содоми і Гомори. Ми знаємо фінальний акорд цих часів, і цей світ прийде до такого результату – немає жодного сумніву!!! Але що було унікальним в ці безбожні часи – так це наявність людей Божих, які були праведні в своєму житті і повністю покладалися на Господа!

І бачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно. І пожалкував був Господь, що людину створив на землі. І засмутився Він у серці Своїм. І промовив Господь: Зітру Я людину, яку Я створив, з поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазунів, і аж до птаства небесного. Бо жалкую, що їх Я вчинив. Але Ной знайшов милість у Господніх очах. Це ось оповість про Ноя. Ной був чоловік праведний і невинний у своїх поколіннях. Ной з Богом ходив.
 (Бут.6:5-10)

Сьогодні Бог очікує саме таких людей, як Ной. Чи було Ною легко бути праведним та невинним в цьому розбещенному поколінню? Безперечно, що ні! Адже завжди легко робити як всі, а особливо коли це беззаконні, гріховні справи. Красти, обманювати, блудити, злягатися з чоловіками, думати тільки про себе…
Але Ной прийняв інше рішення – ні, я буду інший! Я не буду чинити гріха, я буду ходити з Богом! Не просто вірити в Бога, не просто молитись зранку, але я буду завжди, де б я не був – буду ходити, спілкуватись, поклонятись, радитись з Богом! Моє серце що-секунди буде по-свячене Богу! Я не відступлю ні на хвилинку!
І Бог побачив Ноя, його вірність, Бог дав Ною милість, зберіг його та звеличив! Бог завжди бачить своїх людей, захищає їх та прославляє їх!!!
Але більше того, Бог ініціював розмову з Ноєм та дав конкретне бачення, що йому робити, конкретний план!

І промовив Господь до Ноя: Прийшов кінець кожному тілу перед лицем Моїм, бо наповнилась земля насильством від них. І ось Я винищу їх із землі. Зроби собі ковчега з дерева ?офер. З перегородками зробиш ковчега, і смолою осмолиш його ізсередини та ізнадвору. І отак його зробиш: три сотні ліктів довжина ковчега, п'ятдесят ліктів ширина йому, а тридцять ліктів височина йому...
 (Бут.6:13-16)

Ви очікуєте, що Бог скаже Вам щодо вашого покликання – продовжуйте бути праведним в цьому розбещенному світі, де б Ви не були – завжди спілкуйтеся з Ним, будьте поклонниками в своєму серці кожного часу – і Бог обовязково явить Вам милість та розкаже, що Він очікує від Вас!!!sg

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…