Перейти до основного вмісту

КАК МЫ ДУМАЕМ И ЧТО МЫ ДУМАЕМ


КАК МЫ ДУМАЕМ И ЧТО МЫ ДУМАЕМ


Посему, (возлюбленные), препоясав чресла ума вашего, бодрствуя, совершенно уповайте на подаваемую вам благодать в явлении Иисуса Христа.
- 1 Петра 1:13
Сегодня мы поговорим о том, что значит препоясать чресла ума. Пётр не взял эти слова с потолка, чтобы приукрасить стих. Он говорит здесь о чём-то очень важном, что нам нужно понять и обязательно применять в жизни.
Рассмотрим слово anadzonnumi — «препоясывать(-ся)». В первом веке жители Востока носили длинную свободную одежду и подпоясывали её, если отправлялись путь. Спортсмены тех времён тоже носили длинную, свободную одежду, поэтому, чтобы она не мешала бежать, участник забега заправлял край одежды за пояс. Так одежда больше не болталась, и он мог бежать без помех. Но если он не подбирал одежду, при беге в ней запутывались ноги. Даже если сначала спортсмен бежал в числе первых, то свободно болтающаяся одежда заставляла его сбавлять скорость, а значит, он проигрывал в этом забеге.
Но Пётр говорит препоясать не одежду, а чресла ума. Другими словами, он говорит, что, если мы:
* не будем обуздывать свои мысли и эмоции,

* будем допускать неправильные мысли,

* не избавимся от привычки прокручивать в голове всякую мысль, какая только придёт нам в голову,

* будем вынашивать негативные мысли,
то будем очень медленно двигаться вперёд, медленно возрастать духовно, у нас не будет близких отношений с Господом.
А если мы хотим, чтобы наша духовная жизнь была успешной, то нам нужно препоясать «чресла своего ума», укрощать свои мысли, успокаивать эмоции и обновлять мышление Божьим Словом. Если мы не меняем своё неправильное мышление в тех или иных вопросах, мы совершаем ту же ошибку, что и бегун, который не удосужился заправить за пояс полы своей одежды.
Какие мысли и какие сферы жизни вам нужно «препоясать», и, желательно, немедленно? Уверен, вы знаете, что это за мысли и что это за сферы. Я уверен и в том, что Святой Дух не раз говорил вам об этом, но слушали ли вы Его? Если вы продолжаете игнорировать Его слова, вы поплатитесь тем, что вас будут преследовать неудачи.
Желая помочь, Бог указывает вам на какие-то недостатки, ошибки, на то, что тормозит ваш духовный рост и разрушает жизнь. И если вы мудрый человек, вы избавитесь от всего, на что показывает вам Господь и что вам мешает на жизненном пути, и тогда вы сможете пройти свой жизненный путь с достоинством — как Господь и ожидает этого от вас.
Так что вы решили? Если вы будете прислушиваться к Святому Духу, Он точно скажет вам, какие мысли, эмоции и сферы жизни нужно «препоясать», а потом поможет избавиться от этих помех навсегда.

Матеріали зі сліжіння Ріка Реннера

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…