Перейти до основного вмісту

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВРУ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ КОМІСІЇ З МОРАЛІ


Про недопущення ліквідації Національної експертної
комісії з питань захисту суспільної мораліЗРАЗОК
аналогічні звернення можна підготувати на інші фракції: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_fractions


Голові фракції Партії регіонів
у Верховній Раді України
ЄФРЕМОВУ  О.С.
01008, м. Київ, вул. М.Грушевського, 5


ЗВЕРНЕННЯ
Про недопущення ліквідації Національної експертної
комісії з питань захисту суспільної моралі


Шановний Олександре Сергійовичу!

Ми, громадяни України та Ваші виборці, хочемо висловити своє глибоке занепокоєння з приводу наміру Уряду ліквідувати Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. Відповідний законопроект №10447 запланований до розгляду вже у вівторок, 3 липня ц.р.
Виховуючи наших дітей, ми є свідками засилля розпусти, насильства та жорстокості на телебаченні, подекуди біля самих шкільних будівель розвішуються біг-борди з оголеними жінками та іншим образливим змістом, а у газетних кіосках на очах наших дітей продають журнали еротичного характеру.
Все це підтверджує, що сам по собі Закон України «Про захист суспільної моралі» не буде ефективним за відсутності механізму його практичної реалізації, яким є Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі. Тому ініціатива Уряду ліквідувати цю Комісію виглядає як знущання зі сподівань батьків, які розраховують на виховання високоморального та освіченого нового покоління громадян. І це можливо лише за умови наявності розумних законодавчих меж, спрямованих на недопущення свавілля представників медіабізнесу, які заради особистого збагачення готові навіть вдень демонструвати розпусні серіали та ток-шоу, пропагувати алкоголь та руйнувати сімейні цінності второсортним медіа-контентом. 
Звертаємо Вашу увагу, що на нашу думку Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі виконує важливу роль у сфері захисту наших дітей та молоді від руйнівного впливу медіа-продукції, яка потребує певних часових чи інших обмежень у її поширенні. Ми не можемо погодитись із пропозицією законопроекту № 10447 щодо ліквідації цієї Комісії та запровадження платних експертиз продукції еротичного чи порнографічного характеру. Держава має взяти на себе частину обов’язків із забезпечення гідного інформаційного простору, в якому б виховувались наші громадяни. Не можна залишити сам на сам звичайну родину із медіа-магнатами, що мають значно більше юридичних можливостей заперечити обґрунтовані зауваження батьківської спільноти.

Враховуючи зазначене, звертаємось до Вас, шановний Олександре Сергійовичу, з проханням забезпечити подальше функціонування Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, а задля цього просимо увесь склад фракції Партії регіонів не підтримувати та голосувати «проти» урядового законопроекту № 10447 про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду).
Про заходи, вжиті за результатами розгляду цього звернення, просимо повідомити письмово.

З повагою,

P.S.

Найкраще було б зібрати з десяток підписів до 2 липня 2012 та відіслати ці звернення поштою, щоб встигнути до розгляду, який запланований на вівторок, 3 липня. Буде добре, якщо це буде кілька звернень по 10-15 підписів та з різних регіонів, а не одне звернення з тисячами підписів (перший підписант повинен зазначити свої повне ім’я та поштову адресу для відповіді).

У понеділок, 02.07.2012 -   будь ласка, продублюйте ці звернення факсом (044) 254 05 22Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…