Перейти до основного вмісту

Захист дітей від небезпечного інформаційного простору


Захист дітей від небезпечного інформаційного простору

Звернення до народних депутатів та лідерів фракцій

Користуючись нагодою, засвідчую Вам глибоку повагу та звертаюсь до Вас з приводу питання, викладеного нижче.
16 травня 2012 року Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації підтримав законопроект № 8711 «Про захист дітей від небезпечного інформаційного простору». Цим документом передбачена заборона пропаганди гомосексуалізму в Україні, оскільки дане явище становить загрозу національній безпеці, призводить до епідемії СНІДу, руйнує інститут сім'ї та поглиблює демографічну кризу. Раніше про підтримку законопроекту заявив Державний комітет телебачення і радіомовлення, а також парламентський Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.
     В контексті діяльності нашого громадського об’єднання слід відзначити, що право на сім’ю, дитинство, материнство, батьківство, маючи фундаментальне значення в умовах сучасності, потребують особливої уваги держави. Держава взяла на себе священний, почесний обов’язок щодо зміцнення і захисту цих надзвичайно важливих для кожного із нас цінностей (ст. 51 Конституції України та ст. 5 Сімейного Кодексу України).
В свою чергу, загрозою конституційним правам і національній безпеці України є пропаганда гомосексуалізму, як явище несумісне і вороже до охорони дитинства, інституту шлюбу та сім’ї.
Україна та її культура – невід’ємні – це душа нації. Основою української нації є мораль та релігія. Пропаганда гомосексуалізму з точку зору релігії і моралі, історії і культури України – збочення та гріх, що знаходять суворий осуд в культурній спадщині народу, несумісні із сімейними цінностями та духовним відродженням країни.
Пропаганда гомосексуалізму має своєю кінцевою метою смерть України як народу, етносу і держави в цілому.
Важливим фактором успіху діяльності нашої держави щодо захисту і зміцнення сімейних цінностей та культурного відродження нації є Ваша принципова позиція щодо даного питання.
Враховуючи все зазначене вище, прошу в максимально короткий термін внести до порядку денного законопроект № 8711 «Про захист дітей від небезпечного інформаційного простору» до порядку денного розгляду Верховної Ради України та прийняти його голосуванням у сесійній залі Верховної Ради України.РУХ «ВСІ РАЗОМ»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…