Перейти до основного вмісту

ІНШИЙ ВИМІР ЖИТТЯ АБО - ХОДІТЬ ЗА ДУХОМ – І НЕ ВЧИНЕТЕ ПОЖАЖЛИВОСТИ ТІЛА


ІНШИЙ ВИМІР ЖИТТЯ АБО -
ХОДІТЬ ЗА ДУХОМ – І НЕ ВЧИНЕТЕ ПОЖАЖЛИВОСТИ ТІЛА

Цікавий виклик – чи не так? А що це взагалі таке – ходити за духом і як це робити???

Як багато людей в наші часи страждають від гріха. Одні від наркотиків, інші від алкоголю, треті від ігроманій, а сила силенна від блуда, порнаграфії інших сексуальних збочень. Буває і так, що люди, які ходять в церкву також є такими, які залежні від гріха – що робити?

І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла, бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете. (Галатам5:17-19)

Хождіння за духом – це точно така практика, якої потрібно навчитись!!! Вона не просто так падає з небес чи дається по благодатті. Ні – це ціленаправленні ЩОДЕННІ зусилля!!! Чому? А тому, що ми звикли керуватися своїм розумом, звичками та хотіннями. Ми не звикли зконцентровуватися на тому, а що хоче Бог, які Його бажання в конкретній ситуації, як Він хоче, щоб ми поступали в конкретній ситуації!!! Потрібно навчитися волю Божу ставити вище за свою – а це дуже нелегко, але в нас нема вибору!!!

Як це робити, ходити за духом? Найперше зупинитись, відкинути все і зконцентруватись на присутності Божій, яка в нас. А потім запитати: «Дух Святий – а як Ти хочеш, щоб я зараз вчинив/вчинила?», а потім чекати тихий голос в нас, або просто знання, яке в одну мить з`являється і Ви розумієте, що так поступити – буде найкращим чином, що це відповідь з небес…

Якщо Дух Божий живе в нас – ми можемо розуміти Його, чути Його голос та можемо ходити і вчиняти найперше так, як хоче Він. В цьому суть нашої віри. Жити вже не так, як ми хочемо, а жити так, як Бог визначає, ми ж молимось: «Нехай буде воля Твоя…»

І коли ми будемо керуватися Духом Божим – то навіть, якщо буде пожадливість тілесна, велика спокуса, велике бажання згрішити – ми зможемо протистояти Духом і не зробити пожадливості плоті!!!

А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. Тому то, браття, ми не боржники тіла, щоб жити за тілом; бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити. Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі. (Римлянам 8:9-15)

Хочите, не хочите – наше велике завдання, як людей віруючих – навчитися щоденно, щохвилинно керуватися Духом Святим, Який живе в нас – в цьому і перемога, і суть життя віруючої людини, тож давайте з сьогоднішнього дня практикувати життя в дусі та перемагати пожадливості тіла!!!

sg

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…