Перейти до основного вмісту

ЗДИВУВАЛА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ЖУРНАЛІСТІВ ПІД ЧАС НАРУГИ НАД ХРЕСТОМ


ЗДИВУВАЛА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ЖУРНАЛІСТІВ ПІД ЧАС НАРУГИ НАД ХРЕСТОМ

 «По-перше, важливо, щоб не тільки законодавчі структури, а й громадськість засудила вчинок цих осіб, показала їм, що їхня поведінка є неприйнятною та ганебною в нашій країні, – наголосив архієпископ Августин (ПЦ МП). – Колись збочення суспільством засуджувалися, а сьогодні люди захоплюються ними і з широко розкритими очима смакують всі ті антиприродні речі, які нам сьогодні нав’язує секулярний світ. Наприклад, активно пропагуються гомосексуальні стосунки, брудний гумор тощо. Лише тоді, коли в нас буде здорове суспільство, буде і здорова реакція на подібні витівки.
Найбільше вразив навіть не сам акт спиляння хреста, а бездіяльність журналістів і операторів, які були свідками цього вчинку.
«Мене вразило те, що здорові чоловіки – оператори, журналісти, режисери – не кинули камери і не стали хапати дівчат за руки: «Що ви робите? Зупиніться!» Навпаки – вони дивилися на те й обирали кращий ракурс, наводили фокус, щоб вийшли гарні знімки. Ось це мене дуже вразило! З точки зору моралі, це те саме, якби хтось побачив, що грабіжники лізуть у хату чи глумляться над людиною, але натомість, щоб зупинити злочинців і викликати міліцію, знімали б на камеру, мовляв: цікаво, як це воно буде», – зокрема сказав владика.
«Поведінка журналістів – це трагедія, – додав він. – Перш за все, ти – людина, а вже потім – оператор; чоловік, а вже потім журналіст. Навіть якщо серед присутніх були іудеї, чи мусульмани, чи атеїсти — це не аргумент не втручатися. Для мене, як християнина, мусульмани, буддисти тощо – це мої опоненти. Але якщо б я побачив, що глумляться над мусульманською святинею, я б неодмінно зупинив: «Не роби того!»

Редакція порталу «Православіє в Україні»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…