Перейти до основного вмісту

ДИКТАТУРА СЕКСУ


ДИКТАТУРА СЕКСУ
(або маразм, який ЄС хоче нав'язати Україні)

Про примусову сексуальну освіту дітей у Німеччині й катастрофічні наслідки навчення дітей мастурбації в дитячих садках – розмова з соціологом Габріеле Кубі.
У своїй книжці «Гендерна революція. Нова ідеологія сексуальності» Ви пишете про «диктатуру сексу» і про кінець християнства в Європі як наслідок цієї диктатури. Чи це не надто сильно сказано?
 – Сьогодні кожен може все. З ким хоче і як хоче. Християн змушують мовчати на тему сексу, бо законодавство у країнах Європи і США скероване проти нашого бачення цієї сфери. Я вже не кажу про контрацепцію чи аборти, але нам не можна, наприклад, голосно протестувати проти гомосексуалізму, бо 1973 року американське товариство психіатрів оголосило світові, що це не хвороба. І почалося! Несподівано всі люди нетрадиційної статевої орієнтації відчули, що їх дискримінують гетеросексуальні пари і Церква. Вони вимагають усиновлення дітей. Секс став божком, викривлено його сенс і красу.
Звідки взялися ці тенденції?
 – Треба відступити назад, у 1968 рік. То початок сексуальної революції. Покоління-68 сьогодні сидить у європейських інституціях, утворює владну еліту цього світу. Сексуальна революція триває під криптонімом гендерної політики. Прикриваючись боротьбою за рівноправність, чоловіка зрівнюють із жінкою, стираючи різниці статевості. Аборти зросли до рангу прав людини, порнографія стала нормою. Постійно чуємо про сексуальні зловживання щодо дітей: у 1990-х роках у Німеччині, наприклад, розкрито близько 15-20 тисяч таких випадків.
І це не стосується священиків!
 – Дослідження, проведені Німецьким молодіжним інститутом (Deutschen Jugendinstitut), показали, що діти й молодь щораз то більше сексуальних зловживань здійснюють щодо своїх ровесників. Молодь від 14 до 16 року життя скоює сексуальні злочини щодо дітей! І все це – наслідки навчання молодих, коротко кажучи, сексу, на обов’язкових заняттях ще в дитячому садку.
Як то у садку?
 – Сексуальна освіта у Німеччині є обов’язковою починаючи з дитсадків. Існує конкретна програма, є підручники, підготовлені «спеціалістами» від ігор. Наприклад, гра «у лікаря». Обстежуються спеціальні ляльки зі статевими органами, а також іде демонстрація на власному тілі.
У США за такі ігри саджають у в’язницю…
 – У нас це елемент сексуальної освіти. Малечу навчають анатомії статевих органів, а також що їх не обов’язково використовувати для прокреації, можна і для заспокоєння своїх сексуальних потреб. Міністерство освіти недавно видало книжечку «Букварик малого тіла. Словничок для дівчаток і хлопчиків». Він розміром 7х7 см, отже, вміститься у дитячій руці. І все дуже весело й кольорово. І цитата – наперед перепрошую, якщо вона порушує межі пристойності: «Торкатися яєчок може бути приємним і гарним», «Клітор знаходиться спереду, поміж малими статевими губами. Доторки до клітора можуть принести багато приємного», або ж «Презервативи можна купити різних кольорів, розмірів і смакових уподобань. Завдяки ним можна запобігти вагітності, уникнути зараження хворобами». До цього тексту маємо ілюстрацію – малюнок ерегованого пеніса. І остання цитата: «Бути лесбійкою для багатьох людей незвично, але це повністю нормально. Як можна хотіти шоколаду, так само жінки та чоловіки можуть хотіти сексу з самим собою». Гра «в лесбійки» є нормальною для німецьких дитсадків. Не в усіх садочках це застосовується, але є така течія: дітей розставляють по кутках, кажуть їм обніматися і навчають мастурбації.
Малих дітей? Ви розповідаєте казочки!
 – Така дійсність у моїй країні.
Я би свою дитину не віддала до такого садочка! Або вже принаймні не на заняття з сексуальної освіти.
 – І потрапили б до в’язниці.
За що? Що захищаю свою дитину від гвалтування її психіки? Але ж батьки відповідають за своїх дітей!
 – Не до кінця. Конституція Німеччини таки каже, що «турбота про дітей та їх виховання – це природні права батьків та їхній першорядний обов’язок» (ст.6); але, наприклад, 1986 року баварський Адміністративний суд вирішив, що конституційне право батьків на виховання їхніх дітей обмежується загальною шкільною повинністю. А міністерство освіти впровадило до програми шкіл і дитсадків сексуальну освіту. Отже, вона обов’язкова. Німеччина – це єдина країна Європи, де домашнє навчання заборонене. Був у нас такий гучний випадок 2006 року, сім’ї Плетт. Вони навчали дітей удома, протестували проти програми сексуальної освіти. Поліція вдерлася до їхньої домівки, матір арештовано, батькові з дітьми вдалося втекти в Австрію.
Але чому в сексуальну освіту включено дошкільнят?
 – Вони посилаються на антропологію: діти – створіння сексуальні від народження, і мають потребу сексуального заспокоєння та право на це. І батьки й вихователі мають це підтримувати, бо сексуальна активність дитини від віку немовляти є ознакою здорового психосексуального розвитку.
Це ідіотизм. Я б на таку державу до суду подала.
 – У Німеччині кілька відважних думали так само, навіть подали позови у Європейський трибунал прав людини. Всі позови батьків про звільнення від нав’язаних занять сексуальної освіти відкинено, навіть і ті, що були мотивовані вірою та переконаннями. Коли батьки – кількадесят таких випадків було за останнє десятиріччя – пробували не посилати дітей на такі заняття, їх карали штрафами, були також і випадки позбавлення їх прав опіки над дітьми і кара обмеження свободи.
А що на це все – організації з захисту прав дитини?
 – Нічого. Бо німецькі програми і законодавство не зі стелі взяті. Вони базуються на провідних програмах світу. Ви не читали «Стандарти сексуального виховання у Європі», підготовлені ВООЗ? Наприклад, для вікової межі від 0 до 4 років ця освіта, згідно з ВООЗ, має зосереджуватися довкола питання «Що дає приємність? Моє тіло належить мені». Від 4 до 6 років головною стає тема «Мастурбація в ранньому дитинстві. Одностатеві стосунки. Різні концепції сім’ї. Розмова на сексуальні теми». Діти до 9 року життя мають уже знати все про самостимуляцію, стосунки і контрацепцію. До 15 року життя діти вже знають, що таке гендерна політика і біологічна стать. В їхню свідомість уже вписано, що захист від зараження вірусом СНІД і хворобою ВІЛ – це використання презервативів і заняття анальним сексом, а також мастурбація. Як бачите, у програмі ВООЗ немає жодного пункту про родину! Зате там є список організацій, які у Європі та США провадять «сексуальну освіту» і її моніторинг. А організації, чиїм обов’язком нібито є захист прав дитини, кажуть: «Дитина має право на сексуальне заспокоєння. Ми не можемо обмежувати ці потреби».
Що на це німецька Церква?
 – На жаль, цю боротьбу програно. Спроби були, але тепер уже ніхто нічого не робить. Підручники з сексуальної освіти для дитсадків і початкової школи затвердило не тільки міністерство освіти і здоров’я, але й Католицька Церква Німеччини. Це все ще відлуння сумнозвісної «декларації з Кенінгштайну» 1968 року. Німецька Церква сказала в ній своє «ні» енцикліці Папи Павла VI «Humanae vitae» – «ні» забороні використовувати презервативи. Це відгукується нашим єпископам досі, що не мали сил стати на захист життя. Тому тепер складно говорити про радикалізм і єдність у питанні сексуальної освіти. Сценарій дій виглядав так, що спершу програма сексуальної освіти здавалася прородинною і врівноваженою. Але, згідно з принципом «дай їм палець – відкусять руку», швидко справа дійшла до розмиття принципів.
Більшість батьків просто не знають, як підійти до таких розмов із дитиною.
 – Обережно і з любов’ю. Обов’язково – вдома. Час такої розмови дитина визначить сама. Ніщо не повинно бути нав’язане силоміць. Освітні програми у Німеччині, або ті, вигадані ВООЗ, не чекають, коли дитина спитає. Вони просто-таки гвалтують невинну свідомість малюка, відбирають у нього дитинство і нищать природне почуття сорому. А сором долається тільки в інтимному любовному зв’язку, гідному, зрілому, а не через доторкання до пластикових статевих органів чи натягування презерватива на банан. Навіть Зигмунд Фрейд вважав, що сексуалізація дітей завдасть самої лише шкоди у вихованні. Медицина це підтверджує: рівень статевих гормонів високий тільки упродовж двох місяців після народження, потім він спадає аж до періоду статевого дозрівання. Насильницьке розбудження і стимулювання статевого потягу в дитинстві провадить до розладів особистості. Діти мають право бути дітьми.

Сергій Гула

Джерело: www.credo-ua.org


Коментарі

 1. Немцам мало было фашизма ((( они и дальше ерундой занимаются - ну , что посмотрим какая нация вырастит через 20 лет с такими книжечками...

  ВідповістиВидалити
 2. Це просто ЖАХ!Я не можу в це повірити!Яке щастя,що Ми- не Німеччина(ніколи не думала що так скажу!)Але в даному контексті..ця примусова сексуальна дитяча освіта-злочин проти Бога і невинних дитячих душ,яких просто тисячамикидають на поталу дияволу...бРРРРРРРРР

  ВідповістиВидалити
 3. Сергей - думаю такие статьи не стоит выкладывать в интернет пока не будет подтверждена 100% правда того, что написано в данной статье. Пишу я потому, что спросил у своей знакомой проживающей в германии и вот, что она написала по поводу этой статьи:

  Ничего подобного тут такого нет. Как и везде.
  Была у меня как-то проблемка со старшей дочкой. Она лет в 5 (или в 4) стала кукол взасос целовать. Я к воспеткам с претензией,мол, у них там что происходит,кто ей показал это и тп. Они руками замахали,мол, эту тему вообще не обсуждают с детьми и никто у них не целуется в саду. Показали мне книгу для детей про строение человека,про зачатие и роды,в картинках,но приличных. Сказали,что показывют эту книгу только тем у кого слишком много вопросов про это появляется. Но,чтобы преподавать... Враньё!

  Не отрицаю,что,может,где-то в Германии открыли эксперементальный садик с такими уроками,про него и написали,но я впервые слышу.

  Вот так вот - значит статья заказная ((( Очень огорчило - я ведь ваш читатель ... Статьи если выкладываете - то хотя б проверяйте.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. К сожалению, это не вранье. Это реалии сегодняшнего дня. И то что это еще не в каждом садике Германии - это часть политики. Когда будет в каждом - вам это уже будет казаться нормальным, а возмущения - противоправными. Лягушку, как известно, варят на медленном огне...

   Видалити
 4. Інформація надана із достовірних та перевірених джерел!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Вперше я прочитала про цю ганебну пожадливість так званих законодавців Німеччини в газеті «Мыслитель» №3(14), апрель 2012года, стаття називалася «Вперед, в Европу?». Мені було важко сприймати таку інформацію, але ця стаття є підтвердженням що це правда. Здоровий глузд не сприймає, що це все відбувається на державному рівні.
  Нацизм повертається, тільки в іншому забарвлені, яскравим прикладом є те, що Ангел Меркель порівнюють з Адольфом Гітлером. Залишилось зовсім небагато – узаконення на державному рівні знищення єврейського народу.
  Із книги Ервіна Люцера «Хрест Гітлера» на жаль нам відомо як церкви підтримали нациський режим – 14 липня 1933 року «німецькими християнами» була прийнята нова конституція, затверджена Рейстахом. Єврейський народ не міг вже відвідувати церкви. Лише одиниці, такі як Дітріх Бонхьоффер, виступили проти нацизму Гітлера, за що були знищені в концентраційних таборах.
  Саме еволюція послужила зародженню нацизму. Це наступ приходу Антихриста! Перед християнами стоїть вибір – вибрати хрест Христів або свастику!

  ВідповістиВидалити
 6. Дивіться:
  http://www.geschlechtserziehung.de/
  http://www.sexualerziehung.com/
  http://www.sexualerziehung.de/
  http://www.erziehungstrends.de/Elternrecht/Sexualkunde/Grundschule
  http://www.erziehungstrends.de/node/568
  http://www.amazon.de/geschlechtserziehung-B%C3%BCcher/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A186606%2Ck%3AGeschlechtserziehung

  ВідповістиВидалити
 7. Що таке газета "Мыслитель"? Хто її видає? Яким тиражем? Три примірники? Хто за нею стоїть, що має на меті? Перше, ніж вірити, варто перевірити джерела. Але нема такої дурні, в яку не повірить хохлушка, якщо цю дурню надрукувати типографським способом на папері.

  ВідповістиВидалити
 8. Газате достатньо авторитетна + напідтвердження - ви бачете багато зсилок на сайти!

  ВідповістиВидалити
 9. АНОНІМУ!!
  Ви бачите мої посилання вище? Я полінився зареєструватися і через це в мене підпис також "Анонім". Так от, Ви бачите самі назви сайтів? "Статеве виховання", написане на німецікій або англійській. НАВІЩО ЦІ САЙТИ? Ви бачите останнє посилання? Це книжки на AMAZON.DE про статеве виховання дітей. 167 найменувань!!!!! Чи воно потрібно? Чи на Заході хтось пердне безплатно??? Отже - шановний....

  Ш ще гляньте наперед - http://eot.su/node/12961
  А завтра, 20 вересня, я подивлюся як відреагувала НІМЕЦЬКА ХВИЛЯ і надам Вам посилання.
  Європа перетворюється на очах у "ЧЄЛОФЕРМУ"!

  ВідповістиВидалити
 10. Сайт Gabriele Kuby
  http://www.gabriele-kuby.de/

  ВідповістиВидалити
 11. Ще раз до Аноніма.
  СЛУХАЙТЕ І ДИВІТЬСЯ:
  http://youtu.be/PjBWXsfnsK4

  (сподіваюсь, що посилання працює не лише в Німеччині).

  А Ви, шановний Сергію Гула, посилайтеся, будь ласка, на такі джерела, які не викличуть підозри, бо починаються пусті балачки....

  ВідповістиВидалити
 12. Уважаемые форумчане. Позвольте, как кандидату юридических наук, человеку, который на протяжении нескольких лет занимается проблемой изучения и обобщения работы ювенальной системы, в первую очередь стран Европы и США.Буду краток:все, что сказано на защиту христианства, института семьи как такового - все правда.В Европе оргаы пробации(де юре занимаются социальной помощью проблемным семьям, а де факто - часто просто лишают родительстких прав тех, кто воспитывает своих детей в рамках хороших христианских традиций) забирают детей в приюты под предлогом защиты их прав и интересов.Хорошо, что есть такие патриоты, как С.Гула, которые открывают глаза "слепым" в период глобализации, массонства и разрушения человечества (библейские предсказания это подтверждают).Спасибо за внимание.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О ювенальной юстиции мне понравилась статья Анны Боряк "Ювенальні нариси щасливого дитинства"
   http://www.pravda.com.ua/columns/2012/01/26/6919379/

   И мы с Еленой Шейниной написали большую статью:
   "Права детей: дань модной риторике или социальное оружие?"
   http://www.relga.ru/Environ/WebObjects/tgu-www.woa/wa/Main?textid=2634&level1=main&level2=articles

   Видалити
 13. Уважаемые товарищи!

  Члены Клуба «Суть времени»!

  В связи с мобилизационным митингом 22 сентября (http://eot.su/node/12983) убедительная просьба ко всем членам «Сути времени»:

  1. Присоединиться к группам в социальных сетях:
  В контакте: http://vk.com/jj_stop
  В фейсбуке: http://www.facebook.com/events/433959403316823/

  2. Присоединиться к распространению агитационных роликов:
  Монолог ювенала - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mEMLXdUY_i4

  Призыв идти на митинг - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N4nodTzvero

  Песнь ювенального лобби - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=majTaDN8kA8

  Ювенальный шоколад - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sX-DE5SGhYY

  Все вопросы по контактному телефону: 8-495-691-50-03 (секретариат ЭТЦ) или по телефону 8-926-528-05-93 (Рыжова Мария)

  Политсовет ВКСВ.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…