Перейти до основного вмісту

«Публічне зняття шкіри з судді-хабарника»


«Публічне зняття шкіри з судді-хабарника»


"Суд Камбіса", картину створено в 1498 році в Брюгге.
Сюжет створено на оповіданні Геродота:
"Батько Отана Сісамн був царським суддею. Цар Камбіс за те, що Сісамн, вирішуючи судові справи, брав хабарі, стратив його, звелівши при цьому здерти з нього шкіру, нарізати з неї ременів і обтягнути ними той самий трон, сидячи на якому Сісамн вершив суд. 
Потім Камбіс призначив суддею замість Сісамн, з якого він здер шкіру, сина Сісамн, порадивши йому пам'ятати, на якому троні він буде сидіти, коли буде вершити суд».
Картина призначена для того зала ратуші міста Брюгге, в
якому вершився суд, і була покликана нагадувати суддям про їх обов'язок.

p.s. Як Ви думаєте, можливо нашим суддя потрібно щось подібне робити + повісити цю картину в кожному суді


Рисунок середньовічного голландського художника.Коментарі

 1. так необхідно мати таку картину у кожному суді бо суддя це ХАБАРНИК який постійно бере хабарі але вони радіють оскількі не має доказу не має злочину ;-(

  ВідповістиВидалити
 2. Сірожа, шкіру з суддів бкдеш здирати власноруч..?

  ВідповістиВидалити
 3. Цікава алегорія, але не забувайте про заборону катувань. Тому, мало ймовірно, що судді будуть піддані, хоч колись, такому покаранню.

  Щодо наявності такої картини в кожному суді: навряд чи це допоможе - судді знають, що до них такі заходи незастосовні з причин, вказаних вище (заборона катування). А картина моторошна, на плідну роботу аж ніяк не настроює. Тому я проти таких шедеврів в судах. Краще б вішати зображення царя Соломона - найсправедливішого та наймудрішого вельможи.

  ВідповістиВидалити
 4. вбити легше всього. не ми дали життя, не нам його забирати. є нас занедбані уранові рудники і шахти, а роботи там нема кому... роблять прості люди, яким з\п і то не платять. тому всіх "смертників" туди... а там Бог россудить кому жити, а кому померти...

  ВідповістиВидалити
 5. "Я взагалі стараюся людям пояснити, щоб вони не йшли сюди в суд і не тратили тут своє життя і здоров'я" - иторическая речь судьи Яким-ко Л.Г. во время судебного заседания 19.01.2012 г.
  http://boritesia.blogspot.com/p/19012012.html

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…