Перейти до основного вмісту

ЩОБ ПІЗНАТИ КАРНІСТЬ…


ЩОБ ПІЗНАТИ КАРНІСТЬ…

Ой, як ми не любимо чути про відповідальність, про негативні наслідки, про караність. Це неприємно нам. Ми набагато швидше любимо слухати про добро, про подарунки, про благоловіння. Ми егоїстичні, що часто означає – ми нерозумні….
Тільки добро та благословіння для людини є надзвичайно небезпечним, як правило, це призводить до розбещення, що в свою чергу призводить до дуже поганих наслідків. Людині обов`язково необхідні стримуючі фактори. І одним із найголовніших стримуючих факторів - є знання про караність та відповідальність за ті чи інші дії!
Хоча нам часто неприємно слухати про карність, вникати і думати про її суть – та в цьому є велика мудрість для людини, а саме: мудрість збереження її від розбещення, горя, трагедій та погибелі.
Ось чому, цікаво, що одна з наймудріших книг Біблії – Притчі Соломона, розпочинається з описання мети для чого ця книга, де одним із головних слів є карність, яке стоїть в одному ряді зі словом "премудрість"!!!:

Приповісті Соломона, сина Давидового, царя Ізраїлевого, щоб пізнати премудрість і карність, щоб зрозуміти розсудні слова, щоб прийняти напоумлення мудрости, праведности, і права й простоти. (Пр.1:1-3)

Бог дуже добре знає, що великою мудрістю для людини буде чітке усвідомлення причиново-наслідкового зв`язку її дій. Будеш робити добро – буде добре тобі, будеш робити зло та гріх – буде погано тобі.

Здається все так просто!!! Але подивіться скільки людей продовжують робити зло та грішать і серед них багато є таких, які знають Боже слово… Люди це роблять неначе осліплені, неначе нерозумні… а потім пожинають гіркі плоди своїх діл. (одразу ж згадується Шевченкове: «Неначе люди подуріли. Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть!.. »)

О, скільки ми б не зазнали горя, трагедій, втрат, хворіб якби ми були б розумніші, якби ми ставились з високою увагою до цього, дійсно, прекрасного слова «КАРНІСТЬ». Дуже варто вивчати, які наші дії приведуть до негативних наслідків в нашому житті – і тоді всіма силами уникати цих речей.

От цікавий приклад – куріння. Багато розумних, освідчених людей курять – для чого??? По-суті, немає гіршого засобу, який б ціленаправлено і щоденно знищував імунну систему людини, як куріння – а люди все одно курять – нерозумно!!! Рано чи пізно, такі дії призведуть до свого трагічного наслідку. Ця ситуація – це результат відсутності мудрості, відсутності серйозного ставлення до карності, яка обов`язково прийде!

Ми можемо здаватися розумними людьми, але робити безглузді справи, які в майбутьньому принесуть багато проблем та горя. Давайте будемо ціленаправлено уникати нерозумних дій, вивчаючи, що, які конкретні дії принесуть нам або добро, або зло – давайте будемо мудрими, думаючи про наслідки!!!sg

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…