Перейти до основного вмісту

У МІНСЬКУ З`ЯВИЛИСЯ МИСЛИВЦІ НА ГЕЇВ


У МІНСЬКУ З`ЯВИЛИСЯ МИСЛИВЦІ НА ГЕЇВ

Гей з Волковиська приїхав по оголошенню про знайомство, а його зустріли хлопці в масках

У Редакцію звернувся Віталій Гуляко. «Я - гей», - почав він з цього.
27 липня він домовився зустрітися в Мінську з хлопцем, з яким познайомився в соціальних мережах. В анкеті мінчанин значився вік - 18 років. Але під час листування з'ясувалося, що тільки 16. Тим не менш, призначили побачення. Якщо Віталій чекав знайомого біля кінотеатру «Аврора», до нього підбігли кілька людей. «Не менш десятка», - уточнює він. Деякі з них були в масках. В одного в руках був фалоімітатор, інший все знімав на відео.
Віталія схопили, кілька разів ударили по обличчю.
Це все видно на відео, яке виставили в інтернеті. Молодий чоловік почав кликати на допомогу, але ніхто з перехожих не відреагував. Експертиза після зафіксувала удар щелепи.
З Віталієм розмовляли кілька хлопців. Вони апелювали, що він - педофіл і пропонував інтим 16-річному підлітку.
Молодий чоловік відзначає, що така розмова дійсно була присутня в соцмережах. Але ні про яке насильство мови не було.Віталій не приховує своєї нетрадиційної орієнтації. Але не педофіл. І категорично засуджує педофілів.
Кримінальним кодексом РБ відповідальність за секс з неповнолітніми передбачається тільки в тому випадку, якщо ця особа не досягла 16 років або у разі насильницьких дій.
У підсумку він подав заяву в міліцію. Там до ситуації поставилися серйозно. Не виключають, що може бути порушено навіть кримінальну справу. А поки міліція проводить перевірку, справа про адміністративні правопорушення не кваліфікована згідно з визначеними статтями. Можуть бути присутні кілька статей: дрібне хуліганство, нанесення легких тілесних ушкоджень, поширення матеріалів, що пропагують культ насильства і жорстокості, ікони.
Учасники групи «Шкіряний мікрофон», що напали на Віталія, позиціонують себе як «мисливці на педофілів».
У відеозверненні один з організаторів такого «полювання» говорить: «Чому у нас немає підстав їх ловити? ... Коли Господь щось робить, нехай він робить цими руками або руками таких же людей, як і я. У правоохоронних органів і так багато завдань стоїть по придушенню злочинності. Будемо жорстко припиняти.Будемо жорстко полювати. І у нас на це є сили, дух і тверезість розуму ».
Молодим людям з общини - приблизно по 25 років (не у всіх в акаунтах вказаний вік). Імена керівників громади - відкриті, на їх сторінках є фотографії. Розшукати цих людей нескладно.
Ситуація рідкісна. Доросла людина пропонує інтим підлітку - велике питання моралі. Формально все законно. Але невідомо, чим можуть закінчитися в психологічному плані для неповнолітнього такі контакти. І хто тоді буде відповідати. Закон же не забороняє такий зв'язок.
З іншого боку, самосуд. Хлопці хочуть вберегти дітей від розпусти. Але самі не усвідомлюють, як це робити, не порушуючи закон.
У той же час, рідкісний випадок, - гей в такій ситуації намагається захистити свої права.Джерело - http://nn.by/?c=ar&i=78372

 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…