Перейти до основного вмісту

Оппонент наиболее известного атеиста Ричарда Докинза приедет в Киев в октябре 2012


Оппонент наиболее известного атеиста Ричарда Докинза приедет в Киев в октябре 2012

Профессор Оксфордского университета Джон Леннокс, одержавший победу в дебатах с известным атеистом Ричардом Докинзом, станет главным спикером Восточноевропейского лидерского форума(ВЕЛФ), который состоится в Киеве с 10 по 13 октября. Об этом Христианскому Мегапорталуinvictory.org сообщает пресс-центр форума.
В этом году работу  ВЕЛФ  представят 10 секций. На форуме выступят 50 спикеров как из Восточной Европы, так и из Великобритании и США.
По словам инициатора и директора форума Ярослава Лукасика, «исполнение Церковью Великого Поручения требует понимания культуры, в которой мы живем сегодня, профессионализма в наших служениях и единства между христианами».
«Единство в многообразии - в этой фразе заключается основная идея форума, на котором соберутся лидеры, представляющие различные направления христианской деятельности», - отмечает Лукасик.
«Форум - это не только ежегодное четырехдневное событие, но это в течение всего года - общение лидеров, обмен ресурсами и опытом, - сказал один из его организаторов Вениамин Брух. - ВЕЛФ намерен стать катализатором различных программ и мероприятий на протяжении всего года».
Восточноевропейский лидерский форум является инициативой различных церквей и христианских служений из Восточной Европы. Его цель - распространение библейских принципов во все сферы жизни общества: от евангелизации до насаждения новых церквей, от вопросов семьи и брака до общественной жизни, от искусства до науки.
Напомним, что в прошлом году форум проходил в Киеве с 19 по 22 октября. Тогда  служители из разных стран мира делились своим видением, а также изучали опыт двух прошедших десятилетий, отвечая на вопрос, каким образом можно усилить влияние церкви в обществе.
Подробнее о том, как принять участие в форуме можно узнать на сайте forumeast.eu.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…