Перейти до основного вмісту

У БРАЗИЛІЇ "МАРШ В ІМ'Я ІСУСА" ЗІБРАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ВІРУЮЧИХ


У БРАЗИЛІЇ "МАРШ В ІМ'Я ІСУСА" ЗІБРАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ВІРУЮЧИХ


У Сан-Паулу на "Марш в ім'я Ісуса" прийшли, за підрахунками місцевої поліції близько мільйона осіб, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Associated Press.
Участь у ході, які організувала Церква відродження в Христі, взяли участь парафіяни різних протестантських церков країни. Як зазначає BBC News, в Бразилії найбільше число католиків у світі, проте інші гілки християнства в останні роки також стали набувати популярності.
Організатори бразильського "Маршу в ім'я Ісуса" назвали акцію "найбільшою християнською подією в світі". На їхню думку, оцінка поліції сильно занижена: організатори нарахували на марші 5-6 мільйонів чоловік.
"Марш в ім'я Ісуса" – щорічна акція, що проходить в різних містах світу. Перша хода під такою назвою відбулася в Лондоні в 1987 році. У Києві "Марш в ім'я Ісуса" вперше пройшов у 1998 році.
Друзі, і нам потрібно відновити ці марші, особливо, коли є ті, хто пристрасно бажає проводити антиморальні марші!!! 
І до речі, для маршів Ісуса в нас є прекрасний день - День Хре́щення Ки́ївської Русі́ — Украї́ни — державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня - давайте попробуємо, а чому б ні???


Коментарі

  1. Слава Богу за ниших друзів-християн з Бразиліїї, які організували такий марш!
    У нас теж можна було б зробити такий марш, та навряд чи можливо це зробити в цьому році, часу обмаль для підготовки....

    ВідповістиВидалити
  2. До 28 июля мы не успеем, но в начале сентября это просто необходимо провести. Для такого марша много времени не надо на сборы.
    Если собрать такое количество людей во Имя Его, то система поймёт, что мы дети Божьи не позволим творить беззаконие и аморальность в христианском государстве.Такое количество христиан - это огромная сила и влияние на правительство страны, ну и конечно на противников, которые задумали худое против человечества.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…