Перейти до основного вмісту

БЛИЗЬКІСТЬ З БОГОМ – ОСНОВА ВСЬОГО!!!


БЛИЗЬКІСТЬ З БОГОМ – ОСНОВА ВСЬОГО!!!Чи можна собі уявити щасливу подружню пару баз близькості? Близькості фізичної, душевної (емоційної), близькості духовної… це основа взаємин рідних людей, якщо вони прагнуть бути рідними та близькими, якщо так – то вони повинні дбати про цю близькість… про любов між собою, робити ціле направленні кроки, щоб бути близькими фізично, бути близькими душевно та розумово, бути близькими духовно.

Без близькості з Богом не можливо собі уявити основи віри як такої. Саме на близькості, Бог робить сильний акцент при побудові наших відносин!
Ось чому перша заповідь говорить: «люби Господа Бога свого всім серцем своїм, всією душею своєю і всім розумом своїм!»

І що є дуже цікавим в цій заповіді – що Бог каже нам, що ми маємо зробити – не Він, а ми; і що саме собою це не зробиться!!! Це наше завдання полюбити Бога всім своїм єстеством. Це наше завдання дбати про близькість з Богом, що є основою наших відносин.

Без теплих, пристрасних, рідних, близьких відносин з Богом – не можливі відносини з Богом. Наші відносини повинні базуватись на палкі та щирі любові до Бога, яка горить в серці!

Ось, що Бог очікує найперше від нас – прагнення бути близьким з Ним!!! Прагнення у зростанні нашої любові до Нього!!! Якщо хочете – стан нашої любові до Бога її зростання – це має бути найосновнішим акцент нашого життя!!!

Без відносин любові з Богом – неможлива продуктивна віра! Ось чому найперше перша заповідь, до Бог закликає мене любити Його. Я щось маю постійно, постійно, щоденно робити, щоб все більші і більше любити Його у різних вимірах! Душевно – через свої емоції, розумово – через пізнання Бога, фізично – роблю те, що Він очікує від мене!!!

Дійсно, серйозне питання – а як мені практично, пристрасно любити Бога?

Найперше і найосновніше -  проводити достатньо часу з Господом, саме це є наріжним каменем у побудові близьких відносини. Уявіть собі, якщо наречені будуть в день бачитись і спілкуватись по 15 хв. – яка перспектива їхнього майбутнього? Чому, коли ми закоханні, коли ми рідні, нам так хочеться по-довше бути разом, постійно спілкуватись, радувати один одного…

Без постійного, тривалого і щоденного часу проведеного з Богом неможливо мати близькість з Ним.

Зі свого життя можу засвідчити, що чим більше я часу проводжу з Богом у ранкові молитві і чим триваліший цей час, тим сильніший вогонь моєї любові до Бога. Це унікально, під час тривалої молитви  Бог більше «виливає» на мене свою любов’ю, і тим сильніше я Його люблю. Але як тільки моя ранкова молитва скорочується або є нетривалою я охолоджуюсь, внутрішньо спорожнілий…

Щось є дуже особливим, коли ми встаємо рано в ранці, коли ще сонце не сходило і дві, три години проводимо тільки з Ним, Хто надзвичайно сильно любить нас, і ми в цей час можемо ділитися з Ним своєю любов’ю, своїми переживаннями, виливати своє серце, славити Його, поклонятися Йому, співати Йому, любити Його, слухати Його, бути в чудовій, солодкій присутності Його, а попросту – бути у блаженстві!!! Я такий голодний за цим…, ось в ці часи я дуже чітко розумію природу людини і Бога, і нашу взаємно залежність… це щось дуже особливе та близьке – ми були створені для цього, але, так часто, ми свідомо віддаляємося від Бога – ось чому ми такі нещасні, хворі, нервові, в депресії, в апатії, бідні…

Любити Господа всім розумом своїм – означає, що ми повинні постійно пізнавати Його, читаючи духовних книг та роздумуючи про Його природу. Читаючи Біблію, вивчаючи на пам'ять місця писання з неї, роздумувати над Його словом, мати постійно Бога в нашому розумі, думати про Нього, радитись з Ним, співати Йому в нашому розумі, роздумувати у конкретній ситуації, а щоб зробив Він, працювати над своїм розумом, щоб концентруватися на Його присутності, на Його чуттєвості, а не на суєті, хаосі, пустих думках. Ось чому набагато краще читати книга про Господа, а не якість романи, краще дивитися духовні фільми, а не бойовики чи серіали, краще слухати проповіді, а не фм-станції – це все є любов до Господа в нашому розумі – і як Ви розумієте – це наш вибір, тобто конкретні дії, які або підтверджують нашу любов, або ні!

Любити Господа всією силою своєю – означає служити Йому і робити те, що Він очікує від нас. Ми можемо жити так, як ми хочемо і робити те, що ми хочемо. А як щодо того, щоб робити протягом життя саме те, що Бог очікує від нас. Виконувати Його волю на власне життя. Варто у цих близьких відносинах дізнатися, що Він хоче, щоб я робив, чим Він хоче, щоб я послужив? Бог обов’язково відкриє, але питання в тому, чи я захочу це зробити? Ось якраз знаючи, що Бог очікує від тебе, скорючи себе та зробиш справу Господню – ось саме це і є любов до Господа всією силою своєю!

Фундамент відносин з Богом – це рідні та близькі відносини, будуючи і розвиваючи які ми отримуємо здатність легко почути і зрозуміти Його, що Він має для мене особисто, а також в такому стані дуже легко здійснювати те, що Він очікує від нас!

Думаю, що це одна з найбільших проблем цього світу – ми не любимо нашого Господа всім нашим серцем, а також ми дуже мало робимо для того, щоб зростала наша взаємна любов, щось потрібно міняти в житті кардинально – чи не так, друзі???  

Варто пам’ятати, що любов до Бога – це наша найбільша життєва нужда будь-якої людини.

Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом.
(Від Луки 10:27)

sg


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…