Перейти до основного вмісту

ЄПИСКОП СОБОРУ НЕЗАЛЕЖНИХ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ: ЗАКОН ПРО МОВИ - ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНЦІВ


ЄПИСКОП СОБОРУ НЕЗАЛЕЖНИХ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ: ЗАКОН ПРО МОВИ - ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНЦІВ


Єпископ Собору незалежних євангельських церков України та пастор церкви «Нове Життя» в Києві Анатолій Калюжний, вважає, що прийняття закону "Про основи державної мовної політики" є злочином проти власного народу і суперечить Конституції України, пише invictory.
Він також висловив сподівання, що Президент Україні Віктор Янукович і спікер Верховної Ради Володимир Литвин не підпишуть його. Єпископ переконаний, що цей закон був спеціально прийнятий перед приїздом в Україну Президента Росії Володимира Путіна.
«Очевидно, є якісь домовленості - наша влада приймає цей закон, а Росія, можливо, йде на якісь поступки в газових контрактах», - зазначив він в інтерв'ю новинному агентству InVictory News.
Говорячи про наслідки цього закону, Калюжний відзначив, що, по-перше тут є економічна пастка. «Зробити хоча б один або два регіональні мови коштує величезних грошей. Вони ще не рахували. Фахівці кажуть, що це колосальні гроші. Порахуйте тільки одні підручники в школах. У той час, коли Україна стоїть на порозі дефолту, нам ще не вистачало цих проблем », - нарікає єпископ.
По-друге, зазначив служитель, цей закон розділяє Україна остаточно на Захід і Схід. «Я б цього дуже не хотів», - зізнався він.
Далі Анатолій Калюжний відзначив духовні наслідки в разі підписання цього закону. Він привів у приклад одну з біблійних заповідей «Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі». «Це дуже глибокі слова і вони стосуються не тільки наших фізичних батьків, але і наших коренів. «Шануй батька і матір» - це означає почитай і свою мову, і народ, і культуру. Якщо ми не будемо шанувати свою мову і вчити його - у нас не буде ні довголіття, ні добробуту», - сказав єпископ.
Покладаючись на свій досвід в служінні, 15 років в підпіллі і 20 років за час незалежної України, єпископ розповів, що ті служителі, які приїхали в Україну і працювали, враховуючи національні особливості - були досить успішні. А у тих, хто приносив свою культуру (американську, корейської або ще якусь) - були серйозні проблеми, і їх служіння було малоуспішними.
Також Єпископ розповів, що коли він почав проводити в своїй церкві додаткове служіння українською мовою - це призвело до позитивних результатів. «Багато людей прийшли до церкви, бо вона була одна з перших в Києві, де є служіння на чисто українською мовою. Крім того, більше людей каються саме на українському служінні. Зараз я отримую радість і задоволення, спілкуючись українською мовою. І не тільки я, весь наш офіс оголошено територією української мови. У нас і росіяни, і молдавани заговорили українською», - підсумував пастор.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…