Перейти до основного вмісту

БАЗОВІ СКЛАДОВІ ЖИТТЄВОГО УСПІХУ ЯК ФУНДАМЕНТ БАЖАНОГО ЩАСТЯ


БАЗОВІ СКЛАДОВІ ЖИТТЄВОГО УСПІХУ ЯК ФУНДАМЕНТ БАЖАНОГО ЩАСТЯ

Кого сьогодні можна вважати успішною людиною?  До прикладу, Майкла Джексона можна вважати успішною людиною, людина, яка мала величезну слава та великий банківський рахунок… або Стіва Джобса, людина, яка назавжди залишила свій слід в історії іт-технологій та інших славних та знаменитих…

Безперечно, можна сказати, що кожна людина в своїх життєвих обставинах може і має право визначати себе – чи вона успішна, чи ні. Але самовизнання і реальні результати – це дві великі різниці.

Очевидно, що прагнення до успіху є в практично кожної людини і це нормально, і це правильно, більше того в Біблії є заклики для нас, щоб ми були успішні.

Але що таке успіх? Безперечно, що це не віртуальне поняття, успіх має свої базові складові, в гармонії яких і криється справжній успіх, що стає підставою для того, щоб бути щасливою людиною.

Отже,  можна виділити такі необхідні складові успіху, які може вибудувати кожна людина:

Перше: душевний (духовний) мир або мир з собою, те що я називаю пізнання і віра в Бога. Це базова складова. Людина була створена, як багато кажуть, надприродним розумом і завжди буде мати потяг до того, щоб у щось вірити. Пізнавши Бога, Його принципи – ми пізнаємо самого себе і наш світ, тим самим набуваємо мир з собою, мир з оточуючими, набуваємо тих необхідних знань та сил, які дозволяють нам бути успішними. Бог дає сенс життя і що найголовніше - Він дає вічне життя!

Друге: любов до близьких і рідних людей (чоловіка, дружини, дітей, батьків). Ми створенні, щоб любити і щоб жити для цих людей. Вони збагачують нас, а ми збагачуємо їх. Збагачуємо любов’ю, розумінням, підтримкою, радістю…, розділяємо горе та проблеми. Ми не можемо жити, щоб не дарувати свою любов іншим, щоб не робити їх щасливими, щоб не служити їм…

Третє: здоров’я. Без здоров’я світ немилий. Чи можеш ти себе назвати успішним, коли ти в депресії, коли в тебе хронічне захворювання, коли в тебе залежність… важко, хоча я не відкидаю того,  що є хворі люди, які знаходять в такому становищі свої джерела щастя… хоча, всі ми хочемо бути здоровими і десь 80% можуть бути такими, але безвідповідально ставляться до свого здоров’я, а потім про це глибоко жалкують…

Четверте: реалізація свого внутрішнього потенціалу або реалізація свого життєвого покликання. Це коли ти працюєш або навчаєшся відповідно до закладеного в тобі таланту та спосібностей, до того життєвого поклику, який є глибоко в тобі. Для тебе робота є одним з найкращих часів твого життя, ти відчуваєш, що ти постійно ростеш та розвиваєшся. Ти є творцем і ти можеш багато досягнути саме в такій  робочій сфері.

П’яте: гроші. Хочемо ми, чи не хочемо – гроші відіграють дуже важливу роль в нашому житті. Вони мають здатність відкривати багато можливостей. Безперечно, що більшість людей хочуть бути багатими, але проблема в тому, що вони не знають як стати такими, та як управляти коштами. Вміння заробляти гроші, їх примножувати та розумно управляти ними є дуже важливим аспектом, для життєвого успіху людини.

Розвиток ось цих, п’ять базових складових успіху, які є практично в кожної людини, є хорошим фундаментом для нашого зросту та нашого щастя. Давайте будемо вчитися як вірити в Бога і найти душевний мир, як розвивати хороші відносини зі своїми рідними людьми, як берегти своє здоров’я та укріплювати його, як знайти таку роботу, яка буде розвивати наш внутрішній потенціал та як примножувати кошти, які відкриють для нас багато можливостей.sg  

  

Коментарі

  1. Дякую вам ,хороші слова. З наступаючим вас Новим Роком та приходящою Подією в память - Різдва Христового. благословляю вас вво Імя Живого БОГА Творця.
    Успіху вам в праці Духовного життя!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…