Перейти до основного вмісту

Ложь и истерия гомосексуалистовЛожь и истерия гомосексуалистов

Во ажиотаж образовался вокруг законопроекта 8711 о запрете пропаганды гомосексуализма (кстати, кроме него еще два подобных зарегистрировано уже). Но особо меня забавляют всякие глуповатые по форме и содержанию сообщения о том, как кто-то «решительно осуждает» указанные инициативы.

Несколько дней назад украинские сайты начали копировать друг у друга сообщение о том, что сама ООН против, да еще и в суд на Украину подаст, если она таки запретит гомопропаганду 
http://focus.ua/society/237429/

Несколько раз перечитывал это грозное сообщение и все больше прихожу к пониманию, что оно является в лучшем случае нечистоплотной полуправдой и манипуляцией, а в худшем случае – откровенной ложью. Судите сами: в сообщении нет ни единой фамилии ни одного представителя ООН, который якобы что-то заявлял по этому поводу. По всему тексту – некие безликие «эксперты ООН». Это что же – авторы данного вымысла считают свою аудиторию полными дураками?!

Ну ладно авторы, но вот коллеги-журналисты зачем эту нелепость тиражируют?! Ведь знают же, что безликие цитаты неназванных экспертов – традиционная схема лжи и манипуляции в медиа! Итак, ООН как коллективный орган не принимали НИКАКИХ решений и резолюций по поводу украинских законопроектов!
Но самое яркое впечатление производит вот это сообщение с заголовком: «ЕС призывает Украину не запрещать пропагандировать гомосексуализм детям»
http://polemika.com.ua/news-92556.html А в самом тексте речь идет о 35 депутатах ПАСЕ. Во-первых, Евросоюз и Совет Европы – это две большие разницы. Далее: ПАСЕ к структурам ЕС формального отношения никакого не имеет. А утверждение «Европейский парламент призвали Верховную Раду отклонить законопроект о запрете пропаганды гомосексуализма» абсолютно лживо! Потому что ни Европарламент, ни ПАСЕ как коллективные органы опять же не принимали НИКАКИХ решений и резолюций по поводу украинских законопроектов!

И даже если идет ссылка на неких 35 членов ПАСЕ, то не мешало бы хотя бы одну фамилию назвать. Хотя зачем? Легче считать украинскую публику болванами и лишь «пугать» их громкими заголовками.
Итак, еще раз: ни Совет Европы, ни ПАСЕ, ни Евросоюз, ни Европарламент, ни ООН, ни совет племен Амазонки НИКАКИХ решений, заявлений и резолюций относительной упомянутых мною законопроектов не принимали! Это во-первых. А во-вторых, в любом случае национальную политику государства уполномочено определять исключительно население данной конкретной страны путем делегирования своих полномочий органам власти. Это основа национального суверенитета и норм демократии.
 Руслан Кухарчук

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…